جمعه, 10 فروردين 1403-
نتایج کامل سومین شب مرحله گروهی نهمین دوره مسابقات فوتسال کانون وکلای دادگستری مرکز
- توضیحات
دیده بان هشتم : نتایج کامل سومین شب مرحله گروهی نهمین دوره مسابقات فوتسال کانون وکلای دادگستری مرکز (جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵) به شرح ذیل می باشد :
بازی سیزدهم: سردفتران تهران ۶ / ستوده ۲
گلها: داوود عبادی ۲ گل، حسن میرزایی، امیر فرشاد، داریوش نادری و علیرضا صنمی برای سردفتران تهران/ محمد شجاعی و گل بخودی بازیکن حریف برای ستوده
کارت زرد: داریوش نادری از سردفتران تهران/ پیام عظیمی از ستوده
بازی چهاردهم: کتاب نیکان ۴ / رشنو ۳
گلها: رضا غلامی ۲ گل، عزت اله عبدالملکی و سهیل نظری برای کتاب نیکان/ محمدعلی حسنیان ۲ گل و امید عسکری برای رشنو
کارت زرد: علی نظری از کتاب نیکان
بازی پانزدهم: سهند ۲ / وکلای البرز ۱
گلها: مهدی علیپور و امیرحسین جوزی برای سهند / شیردل عبدالهی برای وکلای البرز
کارت زرد: محسن قنبری نیا و محسن پیری از وکلای البرز
بازی شانزدهم: پیشداد ۴ / آران ۲
گلها: مهدی تقی زاده ۲ گل، مجید کیانی راد و حمید محمدی برای پیشداد / حامد عبادپور و عبداله آل جعفر برای آران
کارت زرد: سینا سلحشور از پیشداد / بابک صفری از آران
بازی هفدهم: دادمهر ۶ / ساوالان ۳
گلها: رضا گودرزی ۵ گل و محمد ناظمی برای دادمهر / کیوان عزیزی ۲ گل و اصغر جلیلی فاخر برای ساوالان
کارت زرد: رضا گودرزی و امیرپاشا مغازه از دادمهر / اصغر جلیلی فاخر از ساوالان
کارت قرمز (دو کارت زرد متوالی): مرتضی ابراهیم دوست از دادمهر
بازی هجدهم: شکیبا ۱۰ / دماوند ۳
گلها: مصطفی سلیمانی ۳ گل، حسین مشایخی و محمد جوان هر کدام ۲ گل، فرداد قلعه دار، سجاد حیدریان و گل به خودی بازیکن حریف برای شکیبا / میثم سلیمانی پور ۳ گل برای دماوند
کارت زرد: مرتضی درویشی و مصطفی سلیمانی از شکیبا
گلزنان :
۱- رضا گودرزی از تیم دادمهر ۱۱ گل
۲- اصغر جلیلی فاخر از تیم ساوالان ۸ گل
۳- داوود کاسه گر محمدی از تیم توانا ۷ گل
۴- محمد جوان از تیم شکیبا ۶ گل
گلها: داوود عبادی ۲ گل، حسن میرزایی، امیر فرشاد، داریوش نادری و علیرضا صنمی برای سردفتران تهران/ محمد شجاعی و گل بخودی بازیکن حریف برای ستوده
کارت زرد: داریوش نادری از سردفتران تهران/ پیام عظیمی از ستوده
بازی چهاردهم: کتاب نیکان ۴ / رشنو ۳
گلها: رضا غلامی ۲ گل، عزت اله عبدالملکی و سهیل نظری برای کتاب نیکان/ محمدعلی حسنیان ۲ گل و امید عسکری برای رشنو
کارت زرد: علی نظری از کتاب نیکان
بازی پانزدهم: سهند ۲ / وکلای البرز ۱
گلها: مهدی علیپور و امیرحسین جوزی برای سهند / شیردل عبدالهی برای وکلای البرز
کارت زرد: محسن قنبری نیا و محسن پیری از وکلای البرز
بازی شانزدهم: پیشداد ۴ / آران ۲
گلها: مهدی تقی زاده ۲ گل، مجید کیانی راد و حمید محمدی برای پیشداد / حامد عبادپور و عبداله آل جعفر برای آران
کارت زرد: سینا سلحشور از پیشداد / بابک صفری از آران
بازی هفدهم: دادمهر ۶ / ساوالان ۳
گلها: رضا گودرزی ۵ گل و محمد ناظمی برای دادمهر / کیوان عزیزی ۲ گل و اصغر جلیلی فاخر برای ساوالان
کارت زرد: رضا گودرزی و امیرپاشا مغازه از دادمهر / اصغر جلیلی فاخر از ساوالان
کارت قرمز (دو کارت زرد متوالی): مرتضی ابراهیم دوست از دادمهر
بازی هجدهم: شکیبا ۱۰ / دماوند ۳
گلها: مصطفی سلیمانی ۳ گل، حسین مشایخی و محمد جوان هر کدام ۲ گل، فرداد قلعه دار، سجاد حیدریان و گل به خودی بازیکن حریف برای شکیبا / میثم سلیمانی پور ۳ گل برای دماوند
کارت زرد: مرتضی درویشی و مصطفی سلیمانی از شکیبا
گلزنان :
۱- رضا گودرزی از تیم دادمهر ۱۱ گل
۲- اصغر جلیلی فاخر از تیم ساوالان ۸ گل
۳- داوود کاسه گر محمدی از تیم توانا ۷ گل
۴- محمد جوان از تیم شکیبا ۶ گل