text1

پنج شنبه, 27 مرداد 1401-

وکیل متخلفی که این بار از قانون‌ رودست خورد

دیده بان هشتم : رئیس کل دادگستری استان گلستان از دستگیری وکیل متخلفی که ادعای نفوذ در دادگاه و تغییر رای پرونده را داشت توسط حفاظت اطلاعات این نهاد خبر داد.

 

بازداشت2

 

حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از وکلا در گلستان مدعی بود از طریق نفوذ و ارتباط می‌تواند رای پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد، اظهار کرد: این وکیل با این ادعا که برای صدور رای باید به قاضی پرونده، رشوه پرداخت کند از موکل خود تقاضای پول کرده بود که با هوشیاری حفاظت و اطلاعات دادگستری استان دستگیر شد.

 

وی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد، این وکیل متخلف با سوء استفاده از نام قاضی که از موضوع اطلاعی نداشت، از موکل خود پول اضافه دریافت کرده بود، افزود: این وکیل متخلف در حال حاضر در بازداشت به سر می برد.

 

رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر این که دادگستری استان در مبارزه با فساد مصمم است، خاطرنشان کرد: مردم سو جریان‌های مالی و فساد اداری در دستگاه قضایی، سازمان های تابعه و وکلا را به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۸۳۶۷ پیامک کنند.

 

وی با اشاره به اینکه شماره تماس ۱۵۸۰ هم در طول شبانه روز گزارش های مردمی را در این زمینه دریافت می کند، ادامه داد: افراد می‌توانند به صورت حضوری نیز گزارش‌های خود از متخلفین را به ستاد خبری حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری ( کمربندی)، خیابان دانشجو، دادگستری کل اعلام کنند.

ایسنا

insta1بروزترین خبرهای حقوقی و قضایی کشور را در صفحه اینستاگرام ما دنبال فرمایید

منتشر شده در چهارشنبه, 08 تیر 1401 14:48

 

 apple1  android1  tel11  insta1

گیف جدید دیده بان

ارز - طلا - سکه قیمت ( تومان )
دلار 0
یورو 0
درهم 0
پوند 0
سامانه سنا دلار خرید 0
سامانه سنا دلار فروش 0
سامانه سنا یورو خرید 0
سامانه سنا یورو فروش 0
سامانه سنا درهم خرید 0
سامانه سنا درهم فروش 0
مثقال طلا 0
گرم طلای 18 عیار 0
گرم طلای 24 عیار 0
سکه بهار آزادی 0
سکه امامی 0
نیم سکه 0
ربع سکه 0
سکه گرمی 0
شاخص بورس

Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت خبری توسط نونگار پردازش