text1

چهارشنبه, 08 تیر 1401-

یک دادگاه آمریکا ۴ نوجوان ۱۴ساله را به‌عنوان "بزرگسال" محاکمه می‌کند

دیده بان هشتم : یک دادستان آمریکایی در کانزاس می‌خواهد چهار نوجوان ۱۴ساله را به‌عنوان بزرگسال در تیراندازی به یک مرد در ایالت "میسوری" محاکمه کند.

 

دادگاه آمریکا

 

طبق نوشته رسانه‌های آمریکایی در روز 6 می "مارکو کاردینو", جوان 19ساله ساعت 4 صبح در پارک "بلک باب" در کانزاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد. بر اثر این حادثه 6 نوجوان مظنون شناخته شدند و دستگیر شدند. اکنون دادستان این پرونده به‌دنبال محاکمه 4 نفر از این نوجوانان در دادگاه بزرگسالان است.

 

"ای‌بی‌سی" در این باره نوشت, این افراد در دادگاه نوجوانان به قتل درجه‌یک در قتل "مارکو کاردینو" 19ساله در شهرستان "اسمیت ویل" در میسوری متهم شدند.

 

دو مظنون دیگر 13ساله هستند و طبق قانون کانزاس نمی‌توانند به‌عنوان بزرگسال محاکمه شوند.

 

مارکو در 14 مارس در پارک "بلک باب" در کانزاس در ماشینش با جراحات متعدد گلوله پیدا شد. "استیو هو"، دادستان منطقه جانسون گفت که تیراندازی در حین فروش ماری جوانا رخ داده است.

 

هو گفت: این از الگویی پیروی می‌کند که ما در مورد جوانان و نوجوانان آمریکایی دیده‌ایم که در آن خشونت در فروش مقادیر کمی ماری جوانا رخ داده است.

 

هو این هفته درخواست داد چهار نوجوان 14ساله شامل سه پسر و یک دختر را به‌عنوان بزرگسال متهم کنند، همه مظنونان اهل اولاته هستند.

 

"کارل کورنول"، وکیل یکی از این نوجوانان 14ساله گفت که از اینکه دادستان می‌خواهد موکلش را بین بزرگسالان محاکمه کند، شگفت‌زده شده است.

 

او دراین‌باره گفت: من هرگز چنین پرونده‌ای نداشتم که در آن تلاش می‌کنند یک نوجوان را به‌عنوان بزرگسال در دادگاه محاکمه کنند.

تسنیم

insta1بروزترین خبرهای حقوقی و قضایی کشور را در صفحه اینستاگرام ما دنبال فرمایید

منتشر شده در یکشنبه, 01 خرداد 1401 11:38

 

 apple1  android1  tel11  insta1

گیف جدید دیده بان

ارز - طلا - سکه قیمت ( تومان )
دلار 0
یورو 0
درهم 0
پوند 0
سامانه سنا دلار خرید 0
سامانه سنا دلار فروش 0
سامانه سنا یورو خرید 0
سامانه سنا یورو فروش 0
سامانه سنا درهم خرید 0
سامانه سنا درهم فروش 0
مثقال طلا 0
گرم طلای 18 عیار 0
گرم طلای 24 عیار 0
سکه بهار آزادی 0
سکه امامی 0
نیم سکه 0
ربع سکه 0
سکه گرمی 0
شاخص بورس

Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت خبری توسط نونگار پردازش