text1

جمعه, 02 مهر 1400-

بسته حوادث شنبه 9 مرداد

دیده بان هشتم : مرگ همزمان 2 مرد یزدی در خضرآباد

 

 

 

احمد دهقان در اظهار داشت: ساعت ۱۹:۵۷ دقیقه روز جمعه، گزارش غرق شدن دو نفر در استخر آب کشاورزی در روستای هامانه شهر خضرآباد به اورژانس رسید.
وی عنوان کرد: نیروهای اورژانس بلافاصله به محل اعزام شدند اما متاسفانه دو آقای ۲۹ و ۳۲ ساله در این حادثه جان خود را از دست دادند.

دهقان بیان کرد: عملیات احیا توسط نیروهای اورژانس انجام شد اما دو جوان حادثه دیده جان خود را از دست داده بودند.غرق شدن ۲ نفر در استخر آب کشاورزی در «هامانه»

یزدـ رئیس اورژانس استان یزد از غرق شدن دو نفر در استخر آب کشاورزی در روستای هامانه خضرآباد خبر داد.

احمد دهقان ساعت ۱۹:۵۷ دقیقه روز جمعه، گزارش غرق شدن دو نفر در استخر آب کشاورزی در روستای هامانه شهر خضرآباد به اورژانس رسید.

وی عنوان کرد: نیروهای اورژانس بلافاصله به محل اعزام شدند اما متاسفانه دو آقای ۲۹ و ۳۲ ساله در این حادثه جان خود را از دست دادند.

دهقان بیان کرد: عملیات احیا توسط نیروهای اورژانس انجام شد اما دو جوان حادثه دیده جان خود را از دست داده بودند.

 

قتل قصاب محله یافت آباد تهران
مرد میوه فروش که در دعوا با شریکش ، همسایه میانجی را کشته بود با حکم قضایی به قصاص و پرداخت دیه محکوم شد.
رسیدگی به این پرونده از عصر هشتم تیرماه سال 99 به دنبال وقوع درگیری خونین میان مرد میوه فروش و پسر شریکش در محله یافت آباد آغاز شد . در آن درگیری مرد همسایه به نام رسول که قصد میانجگری داشت کشته شد. جسد قربانی 33 ساله با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پسر جوانی که در آن درگیری زخمی شده بود به بیمارستان انتقال یافت.
پسرجوان به نام میلاد گفت: پدرم مدتی است با صاحب مغازه به نام جلیل شریک شده است. جلیل در وقتی حالت طبیعی نداشت به مغازه آمد و از من خواست تا آنجا را ترک کنند و به خانه بروم. اما به او گفتم حالش خوب نیست و بهتر است در مغازه بمانم .اما او شروع به داد و فریاد کرد و دعوا میان ما بالا گرفت. همان موقع رسول که همسایه مان بود و کناره مغازه ما قصابی داشت برای میانجیگری وارد دعوا شد. جلیلی که عصبانی بود من و او را با چاقو زد و فرار کرد.

به دنبال اظهارات این پسر ماموران پلیس به ردیابی جلیل پرداختند اما وی به مکان نامعلومی گریخته بود. تا این که بیست و ششم تیرماه ماموران پلیس در یافته اند جلیل در شیروان تصادف کرده و مجروح شده است. وی که به بیمارستان منتقل شده بود تحت درمان قرار گرفت و پس از ترخیص بازداشت شد.

جلیل ۴۷ ساله به قتل مرد قصاب و زخمی کردن پسر شریکش اعتراف کرد و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای جلسه پدر و مادر رسول درخواست اشد مجازات را مطرح کردند.

مادر وی در حالی که به شدت اشک می‌ریخت گفت: پسرم در آن دعوا بی گناه بود و برای میانجیگری وارد دعوا شده بود اما کشته شده است. پسرم دو سال بود ازدواج کرده بود . من از خون او گذشت نمی کنم و برای جلیل تقاضای قصاص دارم . میلاد نیز به خاطر جراحت هایش دیه خواست.

وقتی متهم روبه روی قضات ایستاد گفت :من سالها صاحب مغازه میوه فروشی در یافت آباد بودم .اما مدت دو سالی بود که با پدر میلاد شریک شده بودم . من همان روز مشروب خورده و شیشه مصرف کرده بودم که مقابل مغازه رفتم اما شریکم در مغازه نبود.

من به پسر او گفتم بهتر است به خانه اش برود تا من در مغازه بمانم اما قبول نکرد. سر هم این موضوع با هم درگیر شدیم و جلیل که کمی آن طرفتر مغازه قصابی داشت برای میانجیگری وارد دعوا شد .من کنترل اعصابم را از دست داده بودم از وانت پدر میلاد چاقویی را برداشتم.

من می دانستم شریکم همیشه داخل ماشین اش برای بریدن هندوانه ها چاقو دارد .من از پشت سر یک ضربه به میلاد زدماما اصلا متوجه نشده بودم ضربه ای هم به سینه رسول زده ام .

بعد از آن ماجرا فرار کردم و به خانه خواهرم رفتم . آنجا وقتی فهمیدم رسول کشته شده است به شهریار و سپس مشهد رفتم ۱۵. روز را در یک مسافر خانه ماندم و سپس به شیروان رفتم. من انجا مخفیانه زندگی می‌کردم که یک موتور با من برخورد کرد و به بیمارستان منتقل شدم. آنجا بود که پلیس مرا بازداشت کرد.

وی ادامه داد :من زندگی خوب و آبرومندی داشتم اما 15 سال قبل چون من و همسرم بچه دار نمی شدیم از هم جدا شدیم .تا اینکه به دام اعتیاد شیشه افتادم و زندگی ام تباه شد .

وی که سرش را پایین انداخته بود گفت: من هیچ درگیری با رسول نداشتم و بی گناه و بی دلیل او کشته شد .من شرمنده خانواده اش هستم از آنها طلب بخشش دارم.

وی درباره اتهام زخمی کردن میلاد نیز گفت: قبول دارم در آن درگیری ضربه ای پشت میلاد زدم.

با پایان دفاعیات این متهم قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده وی را به قصاص و پرداخت دیه محکوم کردند.


خودکشی کتایون ریاحی
کتایون ریاحی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است. کتایون ریاحی در خانواده ای هنرمند بدنیا آمده است. اوج هنرمندی کتایون ریاحی در آخرین تجربه بازیگری اش با سریال یوسف به شدت مورد توجه قرار گرفت. کتایون ریاحی شنونده‌ ای خوش‌ بین و سخنوری خوش‌ بیان و پراحساس است. در فروردین 92 تصاویر از کنسرت ابی در شهر لس انجلس منتشر شد که نشان می داد کتایون ریاحی بدون حجاب در روی صحنه حضور دارد.
کتایون ریاحی بازیگر زن ایرانی، به دنبال خودسوزی و مرگ سحر خدایاری که اقدام به خودسوزی کرده بود ، به تصمیمی شبیه او، اعتراف کرد و گفت افشین یداللهی جلوی این کارش را گرفته است. او می گوید می خواسته خودسوزی کند.

کتایون ریاحی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «یک روز تاریک، تلخ و سیاهِ جور و ستم در اسفند ۹۵، تصمیم گرفتم جلوی قوه‌ی قضاییه خودسوزی کنم...

از چندنفری که می‌دانستند، تنها افشین یداللهی دست‌به‌کار شد، مثل همیشه، همچون یک فرشته... مرا واداشت بمانم و چند روز بعد خودش رفت...

اکنون هستم، ماندم و پیروز شدم و همچنان با شجاعت هستم ...

دخترم! سحر جان! متأسفم کسی نبود تو را از این کار منصرف کند...

بیایید همه به کمپین بیدار_شویم بپیوندیم و در این راه بیدار کنیم دختران و پسران سرزمینمان را...

رکنا

insta1بروزترین خبرهای حقوقی و قضایی کشور را در صفحه اینستاگرام ما دنبال فرمایید

منتشر شده در شنبه, 09 مرداد 1400 15:49

 

 apple1  android1  tel11  insta1

گیف جدید دیده بان

ارز - طلا - سکه قیمت ( تومان )
دلار 27,681
یورو 32,459
پوند 38,203
یوان چین 4,305
دینار عراق 207
دینار کویت 93,170
درهم 7,538
لیر 3,160
سکه بهار آزادی 11,448,000
سکه امامی 11,864,000
نیم سکه 5,950,000
ربع سکه 3,500,000
سکه 1 گرمی 2,207,000
طلای 24 عیار 1,541,600
طلای 18 عیار 1,156,200
طلا مثقالی 5,010,000
طلا اونس 176
بیت کوین 1,245,645,000
اتریوم 83,043,000
مابقی ارزها
دلار کانادا 21,950
دلار استرالیا 20,380
دلار نیوزلند 19,980
دلار سنگاپور 20,640
دلار هنگ کنگ 6,750
ریال عربستان 8,088
ریال قطر 7,730
ریال عمان 72,260
فرانک سوییس 30,170
کرون سوئد 3,300
کرون دانمارک 4,730
کرون نروژ 3,265
دینار بحرین 73,580
لیر سوریه 76
روپیه هند 410
روپیه پاکستان 185
منات آذربایجان 0
درام ارمنستان 62
لاری گرجستان 8,920
رینگیت مالزی 3,650
بات تایلند 857
افغانی 335

Copyright 2019 All Rights Reserved

طراحی سایت خبری توسط نونگار پردازش